Kontakt
Adresa kanceláře:
   Náměstí Svobody 50 (pasáž Fialka)
   342 01 Sušice
   tel.: +420 376310110
   e-mail: jirina@rippelova.cz

Poskytuji právní služby v poměrně širokém rozsahu platného tuzemského práva, jak fyzickým tak právnickým osobám, na území ČR se speciálním zaměřením na právo občanské, rodinné, bytové, nemovitosti, uzavírání a posuzování smluv, zajišťování plnění z uzavřených smluv a výkonů soudních rozhodnutí, vymáhání pohledávek a jejich zajišťování, zastupování u soudních řízení v těchto záležitostech, právní porady a konzultace.

Od března 2013 budu pos ložení zkoušek poskytovat i mediační služby.

Mohu Vám pomoci s řadou různých právních situací, do kterých se můžete ve svém životě dostat. Například obhájít Vaše práva a solidně splnít povinnosti vůči příbuzným i jiným osobám (darování, prodej, spoluvlastnictví nemovitosti), vyřešit sousedské vztahy, vymoci půjčky a odškodnění, zajistít právo na bydlení a užívání společných věcí, zřídít nebo vypovědět nájmy a podnájmy, vyřešit odstoupení od smluv, sepsat manželské a předmanželské smlouvy, vypořádat společné jmění manželů ...

Mohu Vám doporučit kompetentní odborníky i z řady jiných oborů (znalce, tlumočníky, auditory, daňové poradce ...) i pro další Vaše životní situace.